Gazk Market > Комутатори (OLT) / ZTE / Нові товари > OLT ZTE C320 16 GPON (GTGH, SMXA/3 10G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 16 GPON (GTGH, SMXA/3 10G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/3 10G Uplink, PRAM) ціна OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/3 10G Uplink, PRAM) OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/3 10G Uplink, PRAM) OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/3 10G Uplink, PRAM)
$2250
Друк
Описание Характеристики Комментарии (0)
Опис станційного комутатора ZTE C320
Модульний станційний комутатор ZTE  C320 - це об'єднана GPON-платформа для організації широкосмугового високошвидкісного доступу, яка підтримує високу щільність підключення і забезпечує коефіцієнт розгалуження 1: 128. Компактне обладнання висотою 2U може інсталюватися в 19-дюймову стійку глибиною 30 см, і в повній комплектації здатне обслуговувати одночасно до 1024 абонентських терміналів на дистанціях до 20 км.

Переваги обладнання

завдяки можливості подальшого розширення за допомогою OLT-плат, ця об'єднана платформа знижує загальну вартість витрат на початковому рівні побудови пасивних оптоволоконних мереж (PON);
висока щільність підключення і компактність дозволяють використовувати ZTE C320 навіть в районах з невеликою кількістю абонентів, що повністю задовольнить вимоги ринку, що розвивається. Одна плата OLT комутатора C320 підтримує коефіцієнт розгалуження 1:64 з передачею даних на відстанях до 20 км на швидкості 1 Гбіт / с;
можливість резервування портів робить ZTE C320 пристроєм операторського класу, яке доступне навіть розвиваються провайдерам;
центральна карта управління та інші важливі компоненти системи можуть працювати як від активного, так і від резервного джерела живлення;
оптичний мережевий термінал підтримує TDM (мультиплексування з поділом за часом), а також тактову і тимчасову синхронізацію, тому дозволяє об'єднувати мережі мобільного та фіксованого зв'язку в одну;
система має широкі можливості для контролю многоадресного мовлення, ручного та автоматичного розподілу смуги пропускання, відповідає вимогам безпеки і забезпечує високий рівень обслуговування, що гарантує постійний безперебійний доступ до таких популярних послуг, як VoIP, перегляд потокового відео високої якості і IPTV;
ефективні інструменти діагностики істотно спрощують процес адміністрування та обслуговування пристрою. ZTE ZXA10 C320 підтримує віддалене управління, аварійну сигналізацію і автоматичну аутентифікацію пристроїв;
завдяки використанню екологічних матеріалів при виготовленні всіх компонентів і ергономічною архітектурі, OLT комутатор займає лідируючі позиції в своєму класі за показниками енергозбереження.  C320 відповідає вимогам з охорони навколишнього середовища та європейським стандартам RoHS.
Ключові особливості терміналу ZTE C320

повноцінна конвергентная платформа операторського класу для побудови мереж GPON;
конструкція устаткування дозволяє встановлювати термінал як в 19-дюймову стійку, так і в комутаційний шафа;
компактність: в повній комплектації платформа займає 2U в висоту;
підтримка мобільного зв'язку, IPTV, VPN, VoIP і HSI;
високий рівень забезпечення безпеки: ізольовані порти, захист від широкомовного шторму, аутентифікація абонентів, авторизація ONT, фільтрація пакетів і зв'язування адрес;
вбудований захист типу «В» і «С».

Комплектація
1 х карта PRAM;

1 х карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink;

1 х GPON (16 GPON портів) плата розширення GTGH з 16 SFP B + модулями;

2 х кабелю живлення;

1 х комутаційний кабель RJ-45 - 9-pin female RS-232;1 х комутаційний кабель з роз'ємами RJ-45; програмне забезпечення і керівництво користувача (англ.).



Можливість зміни конфігурації і установки додаткових модулів (купуються окремо)
 Характеристики ZTE C320
Комплект поставки: шассі C320 - 1 шт
плата управления SMXA/1 - 1 шт
модуль GTGH на 16 портів - 1 шт
ACL L2/L3/L4: Так
CLI: Так
SSH v1.5/ v2.0 (захищена сесія Telnet): Так
WEB інтерфейс: Ні
Вага: 2,5 - 7 кг.
Вологість при зберіганні: 5 - 95%
Висота (U): 2
Інтерфейс: GEPON, E1/T1/STM-N, FE/GE/10GE
Використання подвійного протоколу IPv4/IPv6: Так
Кількість портів SFP: 16 шт
Кількість слотів для робочих модулів: 4
Багатоадресне відстеженні мережевого трафіку IGMP: Так
Охолодження: активне
Підтримка IPv6: Є
Інтерфейс користувача: RJ-45 
SC/UPC
Порти: SC, Ethernet
Споживана потужність: +48 V (±20%)
< 200 Ват
Рабоча вологість: 5 - 95 %
Розмір: 86,1 х 482,6 х 270 мм
2U
Відстань: 20км
Швидкість передачі даних: 1.25Gbps 
2.48Gbps 
10Gbps
Співвідношення розгалуження: 1:32 
1:64 
1:128
Температура работи: +5...+45 °C
Тип оптичного волокна: SM 
ММ
Управління пристроєм: WEB-інтерфейс (HTTP) 
Console 
SNMP 
Console(TFTP) 
Command Line Interface (CLI)
Форм фактор SFP модуля: SFP 
SFP+

Повернутись