Gazk Market > Мережеве обладнання / Абонентські термінали (ONU) / Нові товари > Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON)

Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON)

Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON) ціна Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON) Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON) Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON) Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON) Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON) Абонентський термінал ONU Alcatel Lucent I-010G (GPON)
Друк
Описание Характеристики Комментарии (0)

Технологія GPON набула великого поширення в останні час, чому в основному сприяє в першу чергу «пасивність», тобто ми позбавляємося від необхідності в використанні активного обладнання в прохідних вузлах. Одним з невід'ємних компонентів будь-PON мережі, є абонентський термінал (ONU).

Техніческіе характеристики:

I-010G ONU - це абонентський термінал від компанії Alcatel-Lucent, призначений для мереж GPON. Термінал представлений в компактному пластмасовому корпусі, і обладнаний одним оптичним GPON портом, а також одним призначеним для користувача Gigabit Ethernet портом.

GPON порт підтримує швидкість 2.5Gbps на прийом і 1.25Gbps на передачу, прийом і передача даних здійснюється на хвилях різної довжини, Tx 1310nm, Rx 1490nm. Максимальна робочі відстань для терміналу становить 20км.

Gigabit Ethernet працює на швидкості 10/100 / 1000Mbps, і підтримує технологію автоматичного визначення швидкості, що дозволяє з легкістю підключати пристрої які працюють на 10 / 100Mbps, без якоїсь додаткової настройки, враховуючи що абонентський термінал розміщується в кінцевого користувача, то підтримка даного функціоналу вельми актуальна.

Особливості ONU I-010G:

Абонентський термінал I-010G підтримує управління пропускною смугою, а також підтримку IPTV, VOIP, RSSI.

Термінал має веб-інтерфейс, зайти на який можна за адресою 192.168.1.1, стандартні логін / пароль - admin / admin. Однак функціонал дуже обмежений, і присутні тільки такі настройки як зміна пароль користувача, оновлення прошивки і перегляд статистики.

Пристрій підключається до мережі змінного струму за допомогою зовнішнього джерела живлення 12V 0.5A, який надходить в стандартній комплектації. Максимальна споживана потужність терміналу становить 3W.

 
Характеристики: 

 Тип PON порту:  GPON
 Швидкість прийому / передачі даних:  2.5 / 1.25 Gbps
 Тип коннектора:  SC / UPC
 Ethernet порти:  1x10 / 100 / 1000Mbps
 Адаптивний інтерфейс RJ45 (авто MDI / MDIX):  Так
 Блок живлення:  12V / 0,5 A
 Користувальницький інтерфейс:  SC, RJ-45
 Охолодження:  пасивне
 Споживана потужність:  3W
 Відстань:  20км

 



Повернутись